H191IN01 V0

| Panelmodell | H191IN01 V0 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 128×160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| H191IN01 V0-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 37.92×30.336 mm |
| Översikt | 33.736×45.42 mm |
| Yta | Hard coating |
| Kontrastförhållande | 300:1 (Typ.) |
| Visa färger | 65K/262K |
| Respons tid | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/60/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Förare IC | COG Built-in S6D0144 |
| Inspänning | 1.88/2.78V (Typ.)(VDDIO/VCI) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO H191IN01 V0.
AUO H191IN01 V0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO H191IN01 V0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO H191IN01 V0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO H191IN01 V0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO H191IN01 V0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO H191IN01 V0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO H191IN01 V0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO H191IN01 V0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "H191IN01 V0"
- AUO H191IN01 V0
- H191IN01 V0 datablad
- H191IN01 V0-bild
- H191IN01 V0 pris
- H191IN01 V0-distributör

